Balkonlara Bahar Geldi!

kapak

Ev dekorasyonunda balkonların yeri bizler için ayrıdır. Bahar gelse de bir balkonda otursak diye başlayan cümleler konukomşu ve ailelerle balkon sohbetlerinde devam eder. Evimizin bir parçası olarak konumlanmaya başlayan balkon artık çok daha renkli ve hareketli dekorasyonlarla buluşuyor. Küçük ya da büyük fark etmeksizin siz de balkonlarınızı renklendirebilir ve baharla keyfini çıkarabilirsiniz.

5

Balkonlar için özel oturma grupları bulmak mümkün. Daha farklı alternatifler arayanlar için ise sandıklar ve minderler ya da özel ürettirebileceğiniz oturma alanları bulunuyor. Küçük balkonlarda masa ve sandalye düzenini kullanmak yerinde daha az eyer tutacak oturma alanları kullanabilirsiniz.  Balkonunuz için bir tema renk belirleyerek, balkon mobilyalarınızı bu renkler etrafında kurgulayın.

 2

Balkonunuzu küçük dekoratif eşyalarla renklendirmek oldukça keyifli bir ortam oluşturacaktır. Küçük fenerler, dekoratif mumlar, yastıklar ve küçük bitkiler bu konuda tamda ihtiyacınızı karşılayacaktır.  Ayrıca küçük duvar rafları ile kapalı balkonunuzu bir okuma alanına dönüştürebilir ve kış içinde kendinize bir kış bahçesi oluşturabilirsiniz.

 4

Balkonların olmazsa olmazı bizler için kilimlerdir. Eskiden annelerimizin balkonlara serdiği renkli kilimler şimdi yeniden dekorasyon trendleri arasına girdiler. Yeni nesil kilimler çok daha fazla renkli ve eğlenceliler. Balkonunuz için bu kilimleri kullanabilirsiniz. Birden fazla kilim kullanarak daha renkli bir görünüm yakalamak mümkün. Ayrıca yer minderleri ve yastıklar da balkonunuz için aradığınız konforu verecektir.

3