Haftanın Moda Haberleri

portada-fashion-news

kendilerini bıraktılar ve bu haftanın gündemine ulaşılabilir lüks kavramı böylece oturmuş oldu. Haftanın moda haberleri ve indirimlerine daha yakından bakmaya ne dersiniz?

4

Dünyaca ünlü ayakkabı markası Jimmy Choo hemen her kadının rüyalarını süsleyen ayakkabılarını bu güne yeniden adapte etti. Marka geçtiğimiz günlerde 20. Yaşını kutladı. Markanın sevenlerine sürprizi ise bir biriden eşsiz ikonik ayakkabı ve çantalarından ilham alan bir koleksiyon oldu. 20 parçada oluşan kapsül koleksiyon markanın ruhunu yansıtırken, modern bir yoruma da sahip.

 1

Kişiye özel üretim son dönemlerin en gözde uygulaması. Levis ile başlaya bu akıma artık Burberry’de dahil oldu. Marka geçtiğimiz günlerde bir ikon olan trençkotlarına kişiye özel isim işlemeye başladı. En fazla 3 harfe kadar işleme yapılabiliyor olsa da kendi adınızın baş harflerini taşıyan size özel bir trençkot oldukça şık olacaktır.

 2

Bu haftanın bir diğer ayakkabı markası ise Charlotte Olympia oldu. Marka sevenlerinin bahar hazırlığına el attı ve 20 üründen oluşan ikonik ayakkabı koleksiyonunu outnet.com üzerinden satışa sundu. Marka bir kapsül koleksiyon olarak hazırladığı bu seçimlerde normale daha uygun bir fiyat avantajı da sunarak sevenlerine daha ulaşılabilir bir bahar hediyesi verdi.

3