Telefonun Modaya Uysun!

kapak

Modanın renkli dünyası artık teknoloji ile de buluştu. Yeni ilham kaynaklarından bir anda dolabımızı gözlerimizin önüne seren uygulamalara kadar artık her şey cep telefonumuzda… Siz de stilinizi teknoloji ile tanıştırmaya hazırım diyorsanız, moda severlerin cep telefonlarında mutlaka olması gereken bu uygulamaları mutlaka denemelisiniz.

 içresim

  1. MyStyle

MyStyle tam anlamıyla dolabınızı cep telefonunuza taşımanızı sağlayan bir uygulama. Dolabınızda yer alan her parçayı bu uygulama ile fotoğraflayarak dekupesini yapabiliyorsunuz. Uygulama sadece bununla da yetinmiyor ve size dolabınızda yer alan parçalardan kombinler yapabilme imkanı da sunuyor. Yarın ne giysem diye düşünenler için ise haftalık olarak kombin yapmak bu program ile mümkün.

 mystyle

  1. Lookbook

En eğlenceli ve öğretici moda uygulamalarından birisi Lookbook. Burada açacağınız bir hesapla siz de stilinizi pek çok takipçi ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıları takip ederek farklı tarzlarla tanışabilir ve yeni ilhamlar bulabilirsiniz. Oldukça kaliteli görsellerin bulunduğu uygulama dünyanın pek çok yerinden kullanıcıya sahip. Oldukça renkli ve farklı tarzların bulunduğu Lookbook ile siz de stilinizi yeniden yorumlayabilirsiniz.

lookbook

  1. FashionStyle

FashionStyle moda dünyasını yakından takip etmenizi sağlayacak bir uygulama. Sevdiğiniz markaların ve büyük moda evlerinin tasarımlarına yer veren uygulamada kendi özel listelerinizi oluşturabiliyorsunuz. En sevdiğiniz tasarımcıları ya da markaları seçerek onların yeni koleksiyonlarını düzenli olarak takip edebiliyorsunuz. Uygulamanın bir diğer güzel tarafı ise markalar tarafından da seviliyor olması. Buda markaların koleksiyonlarını ilk kez buradan sevenlerine sunmalarının en önemli nedeni…

 fashion-style

  1. Pose

En büyük moda platformlarından birisi olarak adlandırılan Pose, moda ve ilham denildiğinde ilk akla gelen uygulamalardan birisi. Uygulamanın temelinde kişisel moda blogları yer alıyor. Sokak modasını ve moda bloglarını yakından takip etme imkanı veren uygulama aynı zamanda kendi dolabınız içinde size harika fikirler verebiliyor. Sokak modasını, yeni trendleri ve farklı kombinleri görmek isteyenler için oldukça kullanışlı bir uygulama…

Pose-iphone