Bu Kış Bunları Mutlaka Alın…

kapak 730

Kış sezonu artık tam olarak hayatımızda etkisini hissettirmeye başladı.  Sonbahardan kalan yumuşak günleri geride bırakırken, şimdi soğuk kış günleri için hazırlık yapmanın tam zamanı ! Hala dolabımda eksiklerimi var diyenlere bu kış mutlaka alışveriş listesinde olması gereken parçaları bir araya getirdik.

kapak

Büyük şallar
Bu şallar sezonun imza parçalarından.  Pötikareli modelleri öne çıkmış olsa da her türlüsünü bu sezon rahatlıkla kullanabilirsiniz.

şalalr

Şık yağmur çizmeleri
Yağmur çizmeleri sonbahara ait gibi görünse de kış aylarında da hayat kurtaran parçalardan birisidir. Şimdi birde Michael Kors gibi markaların elinin değmesiyle çok daha kıymetli oldular. Alt kısmı yağmur çizmesi, üst kısmı normal çizme olarak tasarlanan modeller  bu sezonun en şık stillerinden birisi.

botlar

Püsküllü çantalar

Püsküller 2015’e damga vuran bohem trendinin son yansıması olan gipsy stiliyle hayatımıza girdiler. Sezonun en hızlı yükselişini yapan bu detayın zirvesiyse  püsküllü çantalar oldu.  Portföy modeller şık ve zarif bir stil vaat ederken, daha rahat ve bohem bir tarz için daha büyük modellere göz atabilirsiniz.

püsküllü çanta

Uzun paltolar

Kışın kalın kabanları  eskilerden bir dost ile yeniden kendisini gösterdi. Uzun paltolar bir süredir ne podyumlarda ne de sokakta göremiyorduk.  Bu kış yeniden dönüşleriyle  sıcak bir karşılamayı hak ettiler. Özellikle klasik kesim modeller sezonun en iddialı parçaları arasında yer alıyor.  Biraz maskülen bir havaya da bürünmüş olan kabanlar, bu kış hemen her dolapta sık  sık  göreceğimiz detaylardan birisi…

palto

Yün elbiseler

Triko elbiseler bu kışa damga vuracak top parçalardan birisi. Gri tonlarında ki modeller ise bu parçanın yıldızları.  İnce Trikodan üretilen bu elbiseleri hemen her markada bulmanız mümkün. Hatta onları doğru parçalarla kullanarak stilinizi zirveye taşıyabilirsiniz. Örneğin maskülen ayakkabılarınızı ya da botlarınızı  bu elbiselerle kullanmayı deneyebilirsiniz.  Kombininizi tamamlayacak büyük şalınızla sezonun ruhunu yansıtabilirsiniz.

elbise