Metalik renkleri güne taşıyın!

Untitled-1

Metalik tonlar bronzdan doreye bu sezonun öne çıkanları arasında yer alıyor. Metalik ceketler, çantalar, pantolon ve çok daha fazla parlak parçayı bu sezon podyumlarda gördük. Günlük giyimde de karşımıza çıkmaya başlayan bu iddialı trendi uygulamak ise cool olmak ve parlamak arasında ince bir çizgide…  Peki, bu iddialı trendi günlük kombinlerimize nasıl taşırız?

 iç kapak

Parlak kumaşları bu sezonda hemen her parçada görüyoruz. Bu konuda bir sınır çizmeyen isimlerden birisi olan J.W. Anderson’s Loewe koleksiyonunda parlak tonları oldukça iddialı bir şekilde kullandı. Sadece parlaklık değil krokodil deseniyle de oldukça iddialı bir seçim yaptı. Gerekli dengeyi ise düz ve kendinden emin mat parçalarla sağladı. Sizde parlak bir pantolonu benzer bir stille kullanabilirsiniz. Sade düz bir kazak ve daha yumuşak formlu bir çanta aradığımız tamamlayıcılığı verecektir.

 1

Parıltıları sadece kumaş ve deride aramayın. Dediğim gibi bu yıl parıltılar her yerdeler.  Trikolarda bundan nasibini aldı tabii ki… Parlak iplikle tasarlanan triko takımlar ve elbiseler bu bahar için harika birer seçim. Triko elbisenizi ya da takımınızı yine parlak tonlarda bir ayakkabı ve kemerle tamamlayarak kullanabilirsiniz.

 2

Daha sade ve günlük seçimler için ise yine triko kazakları deneyebilirsiniz. Spor seçimler için kot pantolonla tamamlayabileceğiniz simli triko kazaklar genç ve enerjik bir stil oluşturacaktır. Spor ayakkabılarınızla kombininizi tamamlayabileceğiniz gibi simli kazağınız yüksek topuklu modelleri de rahatlıkla kaldıracaktır.  Jean pantolon olarak ise seçiminizi parıltılarınızı güçlendirecek koyu renklerden yana yapmaya özen gösterin. Klasik kesimli modeller kusursuz bir kombin için harika bir seçim olacaktır.

 3