Seyahat Severlere Özel 5 Uygulama

kapak

Seyahat etmek keyifli zamanlar ve yepyeni yerler görmek için mükemmel bir fırsattır. İster yurt içinde isterseniz yurt dışında olun, güzel bir tatilin ya da gezinin keyfini çıkarmak gibisi yoktur. Bunun için sadece valizinizi değil, telefonunuzu da hazırlamayı ihmal etmeyin. Akıllı telefonlar ile şimdi seyahatler çok daha kolay ve pratik. Yola çıkmaya hazırsanız ya da seyahat planlarınız varsa mutlak edinmeniz gereken bu 5 mobil uygulamaya mutlaka göz atın!

 iç kapak

  1. Packing Pro

Seyahatlerin en zorlayıcı tarafı valiz hazırlamaktır. Ne alınacak gideceğiniz yere neler uygun olur derken bir de bakmışsınız en ihtiyacınız olan basit şeyleri valize koymayı unutmuşsunuz. Bu duruma baştan çare bulmak için bu uygulama harika bir seçim. Size sunacağı listelerle eksiklerinizi kontrol edebilir, eksiksiz bir valiz hazırlayabilirsiniz.

1

  1. XE Currency

Yurtdışı seyahatlerinde en büyük problemlerden birisi para konusudur. Para değiştirmek bir şeyler alırken hesap yapmak her zaman karmaşık durumlar ortaya çıkarır. XE Currency bu duruma çözüm olacak bir program.  Anlık değişimleri de takip eden bu program ile artık bu tarz işlemleri hızlı ve pratik ir şekilde yapmak mümkün.

 2

  1. Polyglocam

Seyahat uygulamaları arasında en ilginç olanlarından birisi Polyglocam. Aslında bir fotoğraf çekme programı gibi duruyor olsa da bir çeviri programı. Yurtdışında gördüğünüz slogan, yazı, afiş vb. yer alan metinleri sizin için çeviriyor. Tek yapmanız gereken çevrilmesini istediğiniz metnin fotoğrafını çekmek.

 3

  1. Booking,com

Yurtiçi ve yurtdışında en çok kullanacağınız uygulamalardan biriside Booking.com.  Her yerde sizin için en uygun otelleri bulan bu uygulama ile anında tüm seçenekleri görmek mümkün. Ayrıca fiyat detaylarını da bulabileceğiniz bu uygulamada otellerin özel kampanya ve indirimlerini de yakalayabilirsiniz.

 4

  1. Triposo

Bir seyahate gidip döndüğünüzde orada görülecek pek çok yeri kaçırdığınızı anlamak kadar kötü bir şey yoktur. Şehrin en popüler yerleri, mutlaka yenilecek olan yemekleri ya da mutlaka görülmesi gereken mekânlarını kaçırmamak için bu uygulamayı yükleyebilirsiniz. Böylece seyahatleriniz de hem çok daha eğlenebilir hem de harika yerleri kaçırmamış olursunuz

 5