Sezon Trendi Uzun Hırkanızı Ofise Taşıyın

kapak

Sezonun yeni yıldızı kesinlikle uzun hırkalar. Her renk ve modelde ki uzun hırkalar bu sezon sokak modasına damga vurdular.  Genellikle biz onları casual kombinlerde kullanmış olsak da ofislerin snop seçimleri içinde oldukça idealler.

3

Sonbaharda 60’ların yansımaları sıkça göreceğimizi sürekli tekrar ediyoruz.  Bu yılların feminen havası ile moda şekillenirken, arka planda kalan ancak giderek kendisini gösteren bir başka dönem trendi de bizi bekliyor: 80’ler! Bu yılların stili özellikle kış aylarında daha yoğun olarak karşımıza çıkacak. Ancak şimdiden dolaplarına taşımak isteyenler için uzun hırkalarla beraber ilk kez sokaklarda görücüye çıkıyorlar. Düşük çizmelerin tamamladığı midi etekler ve uzun hırkalar ile kombinlenen 80’leri ilk deneyenlerden olmaya ne dersiniz?

4

Ofisler için bir diğer uzun hırka kombini ise 80’lerin yüksek belli pantolonları ile olacak gibi görünüyor. Yine uzun hırkalarımızı rahatlıkla kullanabileceğimiz bu tarzda bol paçalı, yüksel belli pantolonlar öne çıkarken; ince topuklu stilettolar onlara zarafet katıyor.  Midi boy bir Office bag ile tamamlayacağınız kombininizin temasını siyah ile oluşturarak daha elegan bir hava yakalayabilirsiniz.

5

Sezonun tek yaklaşımı dediğimiz gibi maskülen ya da feminen değil.  Trendler arası çizgilerin kaybolduğu stillerde bu sezon podyumlarda sıkça kendilerini gösterdiler. Bir yanda soft ipek maskülen gömlekler diğer yanda onları tamamlayan kadınsı leopar desenli ayakkabılar bu tarz kombinlerin en güzel örneklerinden. Ofisinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz  bu stili sokak modasına uyarlayacak detayımız ise tabii ki uzun hırkalar…

2