Stilinizde Fark Yaratmanın 4 Kolay Yolu

kapak_2

Kıyafetle konusunda farklı kombinler oluşturmak ve onları yeniden hayata döndürmek biraz hayal gücü ile her zaman mümkündür.  Söz konusu aksesuarlar olduğunda ise bu kadar pratik düşünmek yerine onları olduğu gibi kullanmayı tercih ediyoruz. Ancak birkaç küçük değişiklik ile hem kombilerimizi hem de o çok sevdiğimiz ama çok kullandığımızı düşündüğümüz aksesuarlarımızı yenilemek mümkün. Oldukça pratik ve bir o kadarda hesaplı bu dört yöntem ile siz de dolabınızı baharla birlikte canlandırabilirsiniz.

Processed with VSCOcam with hb2 preset

  1. Charm Aksesuarlar

Fendi’nin geçtiğimiz sezon başladığı ve bu sezonda devam ettirdiği çanta aksesuarları giderek bir trend halini aldı. Markanın kendi ürünleri için tasarladığı püsküller, renkli askılar ve poponlar sıradan bir çantayı bile bambaşka bir hale getirebiliyor. Siz de bundan ilam alarak çantanıza bunun gibi aksesuarlar ekleyebilirsiniz.  Bunun için uygun fiyatı anahtarlıkları kullanabilirsiniz. Evde kendiniz küçük ponponlar tasarlayabilir ya da hazır satılan bu tarz uygun fiyatlı ürünleri kullanabilirsiniz.

 çanta

  1. Desenler

Desenler her sezon revaçta olmaya devam ediyorlar. Asla modası geçmeyecek detayların başında gelen desenleri bu sezon özellikle hayvan desenleri ve bahardan dolayı floral desenler olarak görüyoruz. Siz de kombinlerinizde desenlerden faydalanarak istediğiniz değişimi yakalayabilirsiniz. Hayvan desenleri denildiğinde genellikle leopar akla geliyor olsa da krokodil deseni bu sezonun öne çıkanlarından birisi. Siz de bu deseni kullanabilirsiniz. Ayrıca farklı desenleri bir araya getirebilirsiniz. Bu konuda özellikle renkli desenlere şans vermeyi deneyin. Desenleri sadece eşarplarınız için değil eteklerden gömleklere ve hatta ayakkabılarınıza kadar her yerde kullanın.

desen

  1. Armalar

90’lı yılların en popüler detaylarından birisi armalardı. Çantalardan ceketlere her yerde kullanılan armalar modanın en gözde trendiydi. Hazır 90’lı yılların modası yeniden gündemdeyken biz de casual kombinler için bu küçük detaydan faydalanabiliriz. Düz renkli bluzlara ve t-shirtlere armalar ile renk katabilirsiniz. Ayrıca sırt çantası ya da kumaş çantalara – ki geçtiğimiz sezon bu çantaları çok kullandık.- armalarla hareket verebilirsiniz.

arma

  1. Patchwork

Patchwork bu sezonun yeni yıldızlarından birisi. Hemen her yerde bir şekilde kullanılmaya başlayan bu detayı uygulaması hem kolay hem de masrafsız. Bir parça kumaş ve bir dikiş makinası bu trend için yeterli olacaktır.  Özellikle kot pantolonlarda bu trendi sıkça göreceğiz. İstediğiniz şekillerde keseceğiniz bir parçayı pantolonunuza dikerek sizde bu trendi dolabınıza uyarlayabilirsiniz. Özellikle pötikare kumaşlar renkli stilleri ile harika olacaktır. Aynı şekilde keseceğiniz parçaları t-shirtlerinize de uygulayabilirsiniz.

patcwork