Trend: Beyaz Spor Ayakkabılar

kapak

Beyaz spor ayakkabılar son zamanlarda sokak modasının en popüler parçalarından birisi haline geldi. Bir dönemin beyaz Conversleri gibi bir anda moda ikonu olmaya hazırlanan bu ayakkabıları sizde dolabınıza ekleyerek bahar kombinlerinize stil aktarabilirsiniz. Peki, bu beyaz spor ayakkabılar nasıl giyilir?

 3

Beyaz spor ayakkabıların sadece casual kombinlerde kullanılacağı yanılgısına düşmeyin bu ayakkabılar spordan klasiğe hemen her parça ile kullanılabilir bir stile sahipler. Uzun eteklerinizin altına kumaş pantolonlarınızın altına rahatlıkla giyebilirsiniz. Hatta bu klasik çizgiyi biraz daha yumuşattıkları için çok daha tarz sahibi görüneceğinizden emin olun. Klasik ve eski görünümünden sıkıldığınız pek çok parçayı modernleştirmenin ve gençleştirmenin yolu bu ayakkabılardan geçiyor.

 1

Spor kombinler için beyaz spor ayakkabı modellerini kombinlemek tabi ki çok daha kolay. Bu konuda pek çok ünlü isimden ya da bloggerdan ilham alabilir, sokak modası fotoğraflarından bu ayakkabıların kullanımıyla ilgili pek çok kombine ulaşabilirsiniz. Casual kombinler için beyaz spor ayakkabılar bu sezonun yıldız parçası olmaya adaylar. Özellikle Jean pantolonlarla kombinlendiklerinde oldukça tarz bir görünüm ortaya koyuyorlar. Yine uzun kloş kesim eteklerle de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Buna ek olarak tuniklerle tamamlanan tayt pantolonlar ya da uzun elbiselerle de oldukça eğlenceli ve modayı yakalamış bir görünüm oluşturmanız mümkün.

 2

Peki, bu beyaz ayakkabıların ayırt edici bir özelliği var mı? Asında çok fazla göze batmamakla birlikte beyaz spor ayakkabıların ayırt edici kısmı arkasında bulunan bileklik bölümleri. Tüm beyaz spor ayakkabılarda bu bölüm farklı renk ve desenlerle hareketlendiriliyor. Beyaz spor ayakkabımızın tek renkli bölümü olması ile bu alanın büyük bir dikkat çektiğini de söylemek gerek. Burada yeşilden pembeye doreden leopara yüzlerce desen bulmak mümkün.

4

Beyaz ayakkabıların bir başka güzel yanı ise bir süredir devam ede yüksek tabanlı ayakkabı trendinin önüne geçmiş olmaları. Ayak sağlığı açısından çok daha doğru bir seçim olan beyaz ayakkabılarınızla baharda rahat adımlar atabilirsin.